Selvherdende Leire
Mer informasjon
En smidig modelleringsleire, som ikke skal brennes. Kan f.eks. males med Plus Color hobbymaling etter tørking..
Leiren kan rulles, stikkes ut med utstikksformer og modelleres og glattes ved hjelp av vann. Tørketid ca. 1-2 døgn avhengig av tykkelsen. Hvis leiren er kald, utskiller den vann og er ikke ferdig tørket. Leiren skal/må ikke brennes, men tørker stabilt og robust uten varmeherding. OBS: Den hvite leiren (varenr. 789050 og 78905) skal eltes ekstra godt før bruk og skal ved utrulling ha en minimum tykkelse på 1 cm..
Denne leiren egner seg pga. den lette vekten, fortrinnsvis til små oppheng på grener, juletre m.m. men kan naturligvis også modelleres til skåler, figurer, lysestaker m.m. som tradisjonell naturleire.
Spesifikasjonar
Artikkel | 789050 |
---|---|
Merke | PRIMO |
Innholdsenhet | pk. |
EAN | 5712854400497 |
Salgsmengde | 1000 g/ 1 pk. |
Farge | hvit |
Levering og retur
Levering
Vi etterstreber å sende varene dine 1-2 dager fra bestillingsdag og normal leveringstid er 5-7 virkedager.
Returvarer
Du har alltid 14 dagers full returrett, så lenge varene returneres i uåpnet originalemballasje. Sånn gjør du: En returvare sendes som vanlig postpakke, vedlagt kopi av fakturaen eller angitt med returordrenummer opplyst av kundeservice. Etter at vi har mottatt varene, får du pengene tilbake. Enten pr. kreditnota eller som overføring til din konto.
Produktsikkerhet

