Kreativ idé

Pappmosaikk på kjeleunderlag med glassplate

#v13233

Pappmosaikk i forskjellige farger og former er festet med limstift på kartong fra Color Bar. Deretter er bildet montert i kjeleunderlaget og den tilhørende glassplaten er festet over ved hjelp av limpistol.

#v13233
Velg produkter fra idèen

{{ optionsGroup.label }}

{{ getVariantsButtonText(option) }}
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
Totalpris
{{ getFormattedBundlePrice() }}

{{ getRewardMessage() }}

Hvordan gjøre det
1. Guide step %d Mal trerammen på kjeleunderlaget i ønsket farge og la tørke. Bruk Plus Color hobbymaling.
2. Klipp til kartong i samme størrelse som glassplaten til kjeleunderlaget.
3. Bruk fantasien og fest pappmosaikk på kartongen med limstift. Du kan evt. kombinere mønsteret/motivet med å tegne med svart tusj.
4. Lim det ferdige bildet i rammen på kjeleunderlaget. Bruk en limpistol både til å feste bildet og for å ha på litt lim i alle hjørnene på glassplaten før den legges over bildet i rammen.
Har du allerede registrert deg? Last ned malen
Utforske også

Logg inn / Opprett konto

Copyright © 2021-present Creativ Company. Alle rettigheder reservert | c/o PNF | Fugleåsen 9 | 1405 Langhus | Norge | 74 08 58 80 | mail@cchobby.no