Kreativ idé

Nisse av pompon, Silk Clay og piperenere med perler

#v14334

Kropp, armer og ben på nissen er laget med akrylgarn og piperensere med verktøyet pomponmaker. Hender og føtter er modellert i Silk Clay som også er brukt til bekledning av en liten isoporkule som hode. Rørperler er satt påhvert ben og alle kroppdeler er satt i fasong så nissen kan sitte. Her med et hjerte av piperensere i hendene.

#v14334
Velg produkter fra idèen

{{ optionsGroup.label }}

{{ getVariantsButtonText(option) }}
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
Totalpris
{{ getFormattedBundlePrice() }}

{{ getRewardMessage() }}

Hvordan gjøre det
1 Guide step %d En Pompon maker åpnes og hver side vikles med akrylgarn som vist.
2 Guide step %d Lukk verktøyet rundt 2 stk. piperensere.
3 Guide step %d Garnet klippes opp hele veien rundt i rillen mellom skivene. Et stykke garn kjøres et par omganger rundt i rillen slik at det strammes og knytes med en knute.
4 Guide step %d Fjern verktøyet og stuss pomponen med en saks.
5 Guide step %d Hodet: Klè en isoporkule med Silk Clay og lag ører, øyne, nese og munn. La det tørke.
6 Guide step %d Pynt 2 av de 4 stykker piperensere (benene) med perler. Av Silk Clay modelleres hender og føtter som trykkes fast på pierenserene som vist.
7 Guide step %d Bruk en limpistol og lim hodet fast på pomponen.
8 Guide step %d Lue: Print og klipp sjablongen som finnes som en pdf-fil til denne idéen og tegn omrisset av på filt. Klipp ut og samle luen. Enten med risting eller ved å lime. Lim den ferdige luen fast på hodet. TIPS! Fest evt. en snor i luen for oppheng av figuren.
Sjablong Guide step %d -
Vedlagt fil: Last ned
Har du allerede registrert deg? Last ned malen
Utforske også

Logg inn / Opprett konto

Copyright © 2021-present Creativ Company. Alle rettigheder reservert | c/o PNF | Fugleåsen 9 | 1405 Langhus | Norge | 74 08 58 80 | mail@cchobby.no