Kreativ idé

Juledekorasjon med lys pyntet med mini-isbjørn og -juletrær

#v15102

Juledekorasjon med lys laget på en plate som er pyntet med Foam Clay. Tall er skrevet på lyset med lysvoks. Her er det skrevet 4 tall - et for hver advent. Lyset er trykket ned i Foam Clay så den står fast. Til slutt er dekorasjonen pyntet med mini-juletrær og - isbjørn.

#v15102
Velg produkter fra idèen

{{ optionsGroup.label }}

{{ getVariantsButtonText(option) }}
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
   
 
 
Totalpris
{{ getFormattedBundlePrice() }}

{{ getRewardMessage() }}

Hvordan gjøre det
1 Guide step %d Juletrær pensles med lim. Dryss deretter kunstig snø i den våte limen.
2 Guide step %d Skriv tall på lyset med lysvoks.
3 Guide step %d Rull Foam Clay ut på en plate og trykk lyset på. Form Foam Clay i forskjellige høyder og trill små kuler/snøballer for å oppnå et jevnt snølandskap. En liten iglo er også formet av Foam Clay. Sørg for at lyset står fast.
4 Guide step %d Sett grantrær fast ned i Foam Clayen og pynt med små figurer. Til slutt er det drysset kunstig snø ut over den hvite Foam Clayen.
Variant Guide step %d -
Har du allerede registrert deg? Last ned malen
Utforske også

Logg inn / Opprett konto

Copyright © 2021-present Creativ Company. Alle rettigheder reservert | c/o PNF | Fugleåsen 9 | 1405 Langhus | Norge | 74 08 58 80 | mail@cchobby.no