Gelévoks
Mer informasjon
Leveres i plastspann .
Krystallklar gelévoks av høy kvalitet, med lang brennetid. Bruk den til å lage lys i glass. Smelt den i et vannbad og tilsett farge. Til veken kan du bruke: 73314, 73313 eller 73383.
Det er viktig å smelte voksen i et vannbad. Bruk for eksempel en sylindrisk smeltebeholder og senk den ned i en kasserolle. Når vannet koker, smelter gelévoksen raskt. Hvis du vil, kan du tilsette litt lysfarge (1-2 gram) og helle den smeltede gelévoksen i et lysglass. Sørg for å lime en veke til bunnen på forhånd. La det herde i noen dager før du tenner lyset for første gang. Gelévoksen egner seg bare til å lage lys i et glass eller porselenskopp, da den blir flytende når lyset tennes.
Spesifikasjonar
Artikkel | 73120 |
---|---|
Innholdsenhet | spann |
EAN | 5707167234068 |
Salgsmengde | 2250 g/ 1 spann |
Levering og retur
Levering
Vi etterstreber å sende varene dine 1-2 dager fra bestillingsdag og normal leveringstid er 5-7 virkedager.
Returvarer
Du har alltid 14 dagers full returrett, så lenge varene returneres i uåpnet originalemballasje. Sånn gjør du: En returvare sendes som vanlig postpakke, vedlagt kopi av fakturaen eller angitt med returordrenummer opplyst av kundeservice. Etter at vi har mottatt varene, får du pengene tilbake. Enten pr. kreditnota eller som overføring til din konto.