Borddekking og bordpynt i blått med et streif av rødt
Varenummer: v13788
Bordet er dekket med blå duk, løper, kubbelys og servietter fra festserien Happy Moments. Bordpynt er rosetter, brettet av papir fra samme serie, og matchende dekostein spredt utover. Bordkort er en blomst av tre, bundet til foten av glasset.
Kreativ idé
5576b63496561.jpg)
How to do it

1.
Lag streker på langs av et helt papir i A4 med et falseben, mellomrom på 1,5 cm. Disse skal det brettes etter. Lag to stk. som hver plisseres (sikk-sakk), før de limes sammen til dobbel tykkelse.

2.
Knyt tråd rundt midten. Lim sammen ved de ytterste brettene, og pynt den sammensatte rosen i midten med en dekosten som limes på.

3.
Firedelt skål av papir (flipp-flapp): Brett et stykke kvadratisk papir på bedde sider. Brett ut igjen og brett hvert hjørne inn til midten av krysset laget med falseben.

4.
Snu den andre siden opp og brett alle fire hjørner inn til midten. Bøy på midten og trykk litt inn på hver side, så det blir 4 'vinger'. Brett hver vinge opp.

5.
Snu til motsatt side og utnytt de fire hulrommene ved hver vinge til f.eks. snacks.

Eksempel
-

Eksempel
Bruk blomster i vann eller bundet rundt glass som en del av bordpynten.
- Jeg handler som
- Privat inkl. moms
- B2B-kunde ekskl. moms
- Skole- og institusjonskunde ekskl. moms
Tilbake
Jeg handler som
Fortsett som guest