Kuleengler og nisser
Julekuler til nisser og engler. Hodet er isoporkuler malt med Plus Color. Dekorasjon på plastkulene er klatter av Foam Clay. Sett kjegle på nissehodet, gi englene ullhår og vinger. Lim en treknapp under kulen med limpistol, hvis figurene skal stå.
Hos englene trykkes opphenget på hodet for å markere hullene, som lages med spissen av en saks. Nå kan opphenget trykkes ned med litt lim. Håret deles litt og settes ned over snoren. Blomsten trekkes også ned over snoren og limes fast. Hvis emnet skal stå, limes den på foten, og snoren klippes av.Gratis steg-for-steg-veiledning
Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få tilgang til denne kreative idéen – samt masse inspirasjon, nyheter og gode tilbud rett i innboksen din. Du kan melde deg av når som helst.
Allerede påmeldt? Se veiledningen
Les vår personvernerklæring








