Elastisk smykketråd

#410500
10x3.50 m/ 1 pk., tykkelse 1 mm
100,00 kr.
Legg til ønskeliste
Er på lager
Endre variant +{{ variants.length }}
{{ currentProduct.name }}
Legg til ønskeliste
Mer informasjon

Mer informasjon

Sortiment med rund elastisk smykketård i god kvalitet og vakre farger. Elastisk smykketråd brukes til å træ på perler og som en dekorativ tynn snor til oppheng osv..

Trenger prosjektet litt ekstra farge når dere lager armbånd og ting sammen med barna? Da kan en elastisk smykketråd være akkurat det du trenger. Den kan brukes til å træ perler med en hullstørrelse på min. 1-2 mm. Du kan velge om du vil bruke perler av tre, plast eller leire - og hvis du vil vise frem de flotte fargene på tråden, kan du knytte en knute med ender som er lange nok til å være synlige. I tillegg til å brukes med perler, er elastisk smykketråd også et populært alternativ til en vanlig tynn snor. Den brukes for eksempel ofte til å henge dekorasjoner på grener og anheng på vesker osv.

Spesifikasjonar

Spesifikasjonar

Spesifikasjonar
Artikkel410500
MerkeCreativ Company
Innholdsenhetfarge
AnledningPåske
EAN5707167902653
Salgsmengde10x3.50 m/ 1 pk.
tykkelse 1 mm
Anmeldelser

Anmeldelser

Skriv din egen omtale
Du omtaler:Elastisk smykketråd, tykkelse 1 mm, 10x3.50 m/ 1 pk.
Din vurdering:
Jeg handler som
Copyright © 2021-present Creativ Company. Alle rettigheder reservert | c/o Postens logistiksenter | NO-0060 Oslo | Norge | 74 08 58 80 | mail@cchobby.no