Kreppapir

1 Pk., 8 Ark, 25x60 cm, Strekk-/krep: 180%, 105 g, Pastellfarger
#209001
#209001
0% of 100
0
73
87,00 kr.
Er på lager
Levering er 2-4 virkedager.
  • truck-icon.png
  • Rimelig frakt fra kun 59 kr

  • return_outlined.svg
  • Utvidet returfrist 30 dager.
  • e-maerke.svg

Kreppapir med en strekk-/krepprosent på 180, som gjør det perfekt til å lage papirblomster av, da det enkelt kan strekkes og formes, uten at det ødelegges. Papiret har en fin krepet overflate og mister ikke fasong etter at det har blitt formet og jobbet med..

Det finnes mange forskjellige teknikker innen kreppapir, det kan strekkes, formes og rynkes på utallige måter og derfor er det mulighet for å lage mange forskellige kreppapirblomster-blad, pynt m.m. For å lime glitter på kantene eller å klè en blomsterstang, anbefales mulit glue gel som en god lim til dette. For å lime større blad fast eller hvor det er praktisk med litt tørketid anbefales en limpistol med lavtemperatur varme, så papiret ikke smelter..

Kreppapiret er perfekt til å lage buketter med evighetsblomster og annen pynt som f.eks. små oppheng. Bæredyktighet Fordypelse Aktiviteten er for unge og voksne

Mer informasjon
Artikkel209001
Innholdsenhetpk.
AnledningPåske
EAN5712854455367
Gramvekt 105 g
Detaljmengde 1 pk.
Innholdsmengde 8 ark
kjennetegn Strekk-/krep
ark 25x60 cm
Farge pastellfarger
Skriv din egen omtale
Du omtaler:Kreppapir, 25x60 cm, Strekk-/krep: 180%, 105 g, pastellfarger, 8 ark/ 1 pk.
Din vurdering:
Tilbake
Jeg handler som
Fortsett som guest
Dine fordeler ved innlogging

✔ Din personlige ønskeliste

✔ Se ordrehistorikken din

✔ Enkel betaling
Dine fordeler ved innlogging

✔️ Dine spesialpriser

✔️ B2B spesialprodukter

✔️ B2B-markedsføringsunivers
Dine fordeler ved innlogging

✔ Innhold spesielt for deg

✔ Dine spesialpriser
Copyright © 2013-present Creativ Company. Alle rettigheder reservert | Håkon den godes gate 1 c | 7600 Levanger | Norge | 74 08 58 80 | mail@cchobby.no